Зцілення любов'ю. Стосунки для життя.

грн
грн

Мова: російська.

Казки часто закінчуються словами: «І жили вони довго та щасливо...»
У чарівних сюжетах ви не знайдете відповіді на запитання «Чи пилила Попелюшка принца, коли він пішов з друзями на футбол і напився як шевець?», «Що робила Спляча красуня, щоб зберегти захоплення через двадцять років?», «Чи часто перетворювався на Чудовисько коханий інший Красуні?». І одному богу відомо, як витерпів сімох гномів обранець Білосніжки.

Ми виросли на романтичних історіях із хепі-ендом. І багатьом здається, що закохані пари витають у хмарах. Дівчатка, навіть подорослішавши, продовжують думати, що стосунки – це поєднання двох ідеально підходящих половинок, які завжди сюсюкаються один з одним. А правда в тому, що здорові стосунки не є сюжетом романтичної книги чи фільму. За кінцівкою «І жили вони...» слідує продовження, яке часто укладають у формулювання «Всі щасливі сім'ї схожі одна на одну, кожна нещаслива сім'я нещаслива по-своєму».

Книга «Зцілення коханням. Відносини для життя» доведе, що насправді сім'ї нещасливі однаково, а от щасливі по-різному і що наші стосунки з іншими – це насамперед стосунки із собою.

Ця книга для тих, хто готовий до істини, здатної перевернути реальність. Ви зрозумієте, як нещастя стає щастям завдяки зціленню любов'ю, позбавтеся ілюзії, що гармонійні стосунки – це щастя, і знайдете знання, які прирікають щастя.

Доставка по всьому світу. Сума автоматично конвертується у валюту вашої карти.
Відгуки про книгу