Умови згоди
1.1. Покупець (Користувач) - користувач мережі Інтернет, який прийняв умови цієї Угоди, який здійснив реєстрацію на Сайті Продавця.

1.2. Адміністрація Сайту (Продавець) - ФОП Богинська Анна Олександрівна.

1.3. Твори - книги, онлайни. Представлені в паперовому вигляді, а також в електронному вигляді в різних форматах, розміщені на Сайті Продавця, доступні Користувачам за допомогою Сайту Продавця.

1.4. Замовлення - заявка Користувача на придбання Товару з каталогу Сайту, оформлена за допомогою електронної форми на Сайті самим Користувачем і / або по телефону через співробітника операторської служби. Підтвердженням факту оформлення Замовлення є присвоєння йому унікального ідентифікаційного номера.

При оформленні Замовлення Клієнт вказує наступну інформацію:

- Прізвище, Ім'я, По батькові Покупця або Одержувача Замовлення;
- Звідки доставки Замовлення;
- Контактний email і телефон;
- Спосіб доставки.

1.5. Сайт Продавця (Сайт) - інформаційний ресурс в мережі Інтернет, що належить Продавцю, розташований на одному з наступних доменів: https://annaboginskaya.com.ua

2. Предмет Угоди

2.1. Продавець надає можливість Покупцеві на платній основі набувати у власність:

- книжкову продукцію.
- онлайни.
- квитки на заходи.

2.2. Наявність відповідної позначки (галочки) при оформленні замовлення, Користувач підтверджує, що приймає умови цієї Угоди, а також Політики конфіденційності Сайту.

Також Покупець погоджується з угодою шляхом надання згоди оператору при оформленні замовлення по телефону.

3. Обов'язки сторін

3.1. Обов'язки Продавця:

3.1.1. Надати Покупцеві товар з моменту підтвердження проведеної оплати та ідентифікації покупця як платника.

3.1.2. Здійснювати доставку товару Покупцю на умовах, зазначених в цій угоді (в разі придбання творів на паперових носіях).

3.1.3. Не розголошувати третім особам адресу електронної пошти покупця, а також інші відомості, отримані від покупця при реєстрації, якщо інше не вимагається в цілях виконання договірних зобов'язань перед покупцем.

3.2. Обов'язки Покупця:

3.2.1. При реєстрації, оформленні замовлення слідувати вказівкам Продавця про порядок реєстрації, оформленні замовлення, розміщеному на Сайті Продавця.

3.2.2. Проводити оплату за Твори згідно п.4 Угоди.

3.2.3. Використовувати Твори виключно в особистих цілях, для читання, а також сімейних, домашніх потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

3.2.4 Всі виключні майнові і немайнові авторські права на твори належать Богинская Анна Александровна, якщо в самому тексті, зображенні, відео творі не вказано інше.

Всі виключні майнові і немайнові авторські права охороняються відповідно до чинного законодавства України. Захист особистих немайнових і майнових прав суб'єктів авторського права здійснюється відповідно до цивільного, адміністративного, кримінального законодавства України.

Під творами маються на увазі всі матеріали (інформаційні повідомлення, статті, коментарі, інтерв'ю, консультації, фотографічні зображення, відеоматеріали і т.д.), які створені Богинская Анна Александровна і розміщені на сайті https://annaboginskaya.com.ua/ в мережі Інтернет.

Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, републікування, розповсюдження, переробка, переклад твору, включення в якості складових частин в інші твори й інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право і суміжні права".

Використання таких типів матеріалів, як інформаційні повідомлення (новини), опублікованих на сайті https://annaboginskaya.com.ua/ в мережі Інтернет, дозволяється за умови обов'язкового посилання на сайт https://annaboginskaya.com.ua/ як джерело інформації, а для інтернет-ресурсів - прямого гіперпосилання не закрите для індексації пошуковими системами.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті https://annaboginskaya.com.ua/ для комерційних цілей забороняється.

4. Порядок придбання Твори

4.1. Для здійснення покупки у Продавця потрібно заповнити форму замовлення на Сайті в установленому порядку. Оформлення замовлення на Сайті здійснюється з використанням особистої електронної пошти, необхідної для ідентифікації.

4.2. У разі зміни будь-яких раніше даних, наданих Покупцем і необхідних для належного виконання Продавцем зобов'язань з продажу і доставки Творів, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний лист у відділ обслуговування клієнтів видавництва за адресою office@annaboginskaya.com.

4.3. Продавець не несе відповідальність за невиконання та / або неналежного виконання зобов'язань по продажу і / або доставці Покупцеві Творів, якщо зазначене порушення пов'язане з наданням недостовірних і / або недійсних даних про Покупця, а так само невиконанням Покупцем умов цієї Угоди.

4.4. Всі питання, пов'язані з придбанням Творів на Сайті, Ви можете направити в Службу клієнтської підтримки за адресою office@annaboginskaya.com

4.5.1. Умови оплати Творів фізичними особами

4.5.1. Фізична особа може придбати Твір на Сайті, сплативши його наступними способами:

- готівкою;
- кредитною карткою.

4.5.2. Оплата Творів готівкою

Оплата Творів готівковими коштами допускається, в разі доставки по Україні кур'єрською службою «Нова Пошта» або у відділенні «Нова Пошта» при отриманні або доставки в пункт самовивозу.

Оплата готівкою здійснюється при отриманні Творів.

4.5.3. Оплата Творів кредитною карткою

Оплата Творів може здійснюватися з використанням наступних дебетових і кредитних карт: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

4.6 Умови оплати Творів юридичними особами

4.6.1. Придбання Твори юридичними особами здійснюється шляхом укладення договору поставки.

4.6.2. Оплата за Твори здійснюється шляхом безготівкового перерахування грошових коштів за банківськими реквізитами Продавця.

4.6.3. Для укладення договору поставки необхідно звернутися за адресою office@annaboginskaya.com

5. Про доставку товару

5.1. Загальні положення

5.1.1. Продавець здійснює доставку через кур'єрську службу шляхом передачі їм Творів для доставки Покупцеві:

- кур'єрська доставка «Нова Пошта» до Покупця,
- кур'єрська доставка до відділення «Нова Пошта»,
- кур'єрська доставка «Укрпошта» до Покупця,
- кур'єрська доставка «КМ Експрес» до Покупця,
- вивезення Творів Покупцем в пункті самовивозу.

Покупець має право вибрати будь-який із зазначених способів доставки в залежності від країни проживання і доступною для неї кур'єрської служби

5.1.2. Всі питання, пов'язані з термінами і умовами доставки Товару, Покупець може направити в Службу клієнтської підтримки Сайту за адресою office@annaboginskaya.com.

6. Про повернення та обмін Творів

6.1. загальні положення

6.1.1. Для здійснення повернення або обміну Творів необхідно направити відповідне звернення до Служби клієнтської підтримки за адресою office@annaboginskaya.com. Розгляд заяви проводиться Продавцем протягом 7 календарних днів з моменту його отримання.

6.1.2. При оплаті Творів готівковими коштами повернення грошових коштів здійснюється готівковими коштами в пункті самовивозу за місцем отримання Творів при пред'явленні паспорта і Творів, що повертаються. При оплаті Творів іншими формами оплати - повернення грошових коштів здійснюється шляхом безготівкового перерахування грошових коштів за банківськими реквізитами Продавця.

6.1.3. Відмінність фактичних елементів дизайну Творів, включаючи, але не обмежуючись кольором, формою або оформленням Творів, від заявлених в описі на Сайті, не впливає на його якість і не є порушенням умов Угоди, не може служити підставами для повернення Творів Продавцю.

6.1.4. Всі питання по поверненню або обміну Творів надсилаються до Служби клієнтської підтримки за адресою office@annaboginskaya.com.

6.2. Повернення Товару належної якості

6.2.1. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», друкована продукція не підлягає обміну або поверненню

6.3. Повернення або обмін Товару неналежної якості

6.3.1. Претензії за якістю приймаються в наступному порядку:

6.3.2. претензії за дефектами, іншим невідповідностям Творів, які не носять прихований характер і можуть бути виявлені при передачі Творів Покупцеві - приймаються Продавцем при передачі Творів Покупцеві.

6.3.3. претензії за дефектами, іншим невідповідностям Творів, пов'язаних з неналежною якістю друкарської продукції (друкарський або виробничий) дефект - приймаються Продавцем протягом 14 днів з моменту передачі Твори Покупцеві.

6.3.4. Під прихованим дефектом зізнається:

- перевернуті, пропущені, переплутані сторінки;
- дзеркальне розташування тексту або ілюстрацій;
- незапечатані сторінки, крім передбачених («білі» листи);
- непропечатка (втрата елементів зображення), «блідий друк», здвоєний друк;
- склеювання сторінок і пошкодження тексту чи ілюстрацій при розкритті;
- зрізаний край тексту або ілюстрацій на смузі («зарізані» текст або ілюстрації);

6.3.5. Прихованим виробничим дефектом є відсутність необхідних елементів, а також наявність зайвих непотрібних компонентів, які можуть спричинити за собою шкоду, незручність або труднощі при використанні друкарської продукції.

7. Відповідальність сторін. Обмеження відповідальності Продавця

7.1. Покупець бере на себе повну відповідальність і ризики, пов'язані з використанням Творів.

7.2. Покупець повністю несе відповідальність за використання третіми особами інформації, що передається Продавцем на адресу електронної пошти, вказану Покупцем при реєстрації.

7.3. Продавець не несе відповідальності за будь-які витрати Покупця або прямий або непрямий збиток, який може бути нанесений Покупцеві внаслідок використання Твору.

7.4 Покупець приймає на себе повну відповідальність в участі в будь-якому з онлайн і обізнаний про наступне:

7.4.1 Онлайн не є лікуванням, психотерапією або психологічною допомогою.

7.4.2 При наявності відхилень від норми психічних і психологічних станах (депресія, психічні розлади, неврологічні захворювання і тп, а також прийом психотропних препаратів) для проходження онлайн рекомендується консультація та згоди лікуючого лікаря.

7.4.3 При відсутності дозвіл лікаря до початку участі в онлайні, Покупець визнає, що робить це виключно на свій страх і ризик. Якщо у Покупця виникнуть будь-які питання або побоювання щодо стану здоров'я, Покупець зобов'язується самостійно проконсультуватися з лікарем.

7.4.4 Приступаючи до онлайн Покупець проінформований (а) про те, що:

- онлайн не ведеться під медичним наглядом.

- програми онлайн, орієнтовані на повнолітню аудиторію, можуть містити в якості прикладів і метафор ненормативну лексику, згадка сцен помірного насильства, сцен вчинення протиправних дій, а також згадка і авторські трактування релігійних навчань, напрямків філософії, психології та інших наук.

7.4.5 Покупець дає згоду з тим, що озвучені в ході онлайну згадки і висловлювання не є закликом до вчинення будь-яких дій та / або слідування якимось філософським, релігійними або науковим доктринам, так і оцінним судженням, спрямованим на образу релігійних, патріотичних та інших почуттів. Всі перераховані вище згадки і висловлювання спрямовані виключно на спрощення засвоєння матеріалу онлайну.

7.4.6 Покупець дає згоду, що участь в онлайні, саме по собі не гарантує досягнення якого-небудь конкретного результату. Ефективність онлайну і ступінь його впливу в значній мірі залежить від психічних особливостей особистості, а також від подальшого застосування методик і практичних технік, освоєних в ході відвідування онлайну.

7.4.7 У разі участі в онлайні неповнолітнього, чиїм батьком / законним представником є ​​Покупець, Покупець проінформований про те, що відповідальність за життя і здоров'я неповнолітнього учасника онлайну в повному обсязі покладається на батьків / законних представників.

8. Термін дії Угоди

8.1. Угода набуває чинності з моменту успішного оформлення замовлення Покупця на Сайті і діє до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань.

9. Інші умови

9.1. Всі Додатки до цієї Угоди є її невід'ємною частиною: Політика конфіденційності.

9.2. Продавець має право вносити зміни до Угоди з обов'язковим розміщенням відповідної інформації на Сайті Продавця.

9.3. За всіма питаннями Покупець має право звертатися в Службу підтримки Продавця за адресою електронної пошти: office@annaboginskaya.com.

9.4. Продавець має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.

9.5. Оформляючи замовлення на Сайті, Користувач погоджується з отриманням повідомлень після покупки - про зробленій оплаті і про склад замовлення.

9.6. Оформляючи замовлення на Сайті, Користувач погоджується отримувати на вказаний при реєстрації електронну адресу інформаційні повідомлення про новини, події, подарунки та інші повідомлення від Адміністрації Сайту. А також на показ реклами в мережі інтернет Користувачеві за цією електронною адресою.

9.7. Продавець має право без пояснення причин відмовити Покупцеві в відвідуванні заходу і / або попросити його покинути в будь-який момент його проведення з повним поверненням вартості квитка.

10. Вирішення спорів

10.1. Спори і розбіжності, які можуть виникнути за даною Угодою, вирішуються шляхом дотримання досудового (претензійного) порядку. Термін розгляду претензії - 7 (сім) календарних днів з моменту її отримання.

10.2. Якщо Сторони не дійдуть згоди, ці суперечки і розбіжності вирішуються в судовому порядку згідно з чинним законодавством України.
Всі права захищені © Анна Богинська 2021р. Повне або часткове копіювання та розповсюдження матеріалів заборонено